fbpx
Věděli jste, že pouze 8% lidí dobře sedí konfekční velikost?
 
Věděli jste, že módní značky pro své zákaznice zvětšují své velikosti, aby se cítily lépe, říká se jim “vanity sizing”.
I já jsem neustále kupovala nové oblečení a staré vyhazovala či skladovala ve skříních.
 
Nyní vím, jak jednoduchým způsobem naložit se starším a zdánlivě nepotřebným oblečením tak ,aby Vám už zbytečně nezabíralo místo ve skříních, ale unosili jste ho originálním a zajímavým způsobem.

 

Sebrala jsem odvahu  a začala oblečení přetvářet. Šití se stalo mou vášní a je jen málo dnů, kdy jsem od seznámení s šicím strojem nešila. 
 
Začala jsem se zajímat o udržitelnost módy a chtěla bych tuto myšlenku šířit dále. Vytvořila jsem e-Knihu 5x  Jak upravit kalhoty. 
 

Co se v e-knize dozvíte a naučíte?

eBook Vám zůstane na vždy

Dostanete ebook, kde najdete 5 úprav kalhot, které můžete využívat opakovaně.
Nemusíte se nic učit, prostě se k návodu vrátíte.

detailní fotonávod

eBook je plný fotografiií. Podle foto-návodů zvládne úpravy i úplný začátečník v šití. Úpravy jsou dělané co nejjednodušeji.

návod na předělání bez i s overlockem

Nevlastníte overlock? Nevadí, můžete si oblečení upravit i tak. V knize vám poradím, jak to udělat. Na druhou stranu, jestli overlock vlastníte, dostanete návod i na něj.

v eBooku dostanete mé návody a inspiraci

Strávila jsem desítky hodin předěláváním a přešíváním oblečení. Ne všechny úpravy se povedly, ale ty nejlepší jsem sepsala do (prozatím) prvního dílu eBooku.

  1. Díky úpravám oblečení můžete ušetřit nejen přírodu a chovat se fér k pracovní síle, ale také ušetřit peníze za nové oblečení. 
  2. Ačkoli z počátku neušetříte čas, po opakováním některých postupů je zrychlíte natolik, že nakonec bude přešití rychlejší, než se vydat do obchodu vybírat nové kousky.
  3. Navíc předěláním přímo na sebe získáte pohodlnější, zajímavější a lépe padnoucí kousky. Jak dlouho jste na sobě neměla nic, co by vše splňovalo? Nakonec Vám úprava může přinést i novou dávku sebevědomí, pochvalu a obdiv od přátel a známých.
  4. Navíc Vás může šití chytnout a zůstanete u něj, jako u oblíbeného koníčka.

Co eBook obsahuje a na kolik si ho cením?

 

Téměř 250 obrázku na 100 stranách. Desítky hodin úprav a přešívání. A na kolik si to cením? E-Book 5x jak upravit kalhoty stojí 87 Kč (již s DPH)

Je to hodně nebo málo? Myslím, že jednoznačně málo! Chci, aby kniha byla dostupná i těm, co počítají každou korunu. I já jsem začínala a hodila by se mi nějaké dostupné postupy. Kniha nestojí ani jako dvě piva nebo menu v restauraci. 

Cena se Vám vrátí už s první úpravou, i jestli nakupujete nejlevnější zboží na trhu.

Navíc dostanete přístup do Facebookové skupiny, kde se můžete spolu s ostatními navzájem inspirovat dalšími úpravami. 

Budete užiteční jak sobě, tak rodině a kamarádům, jejichž obdiv můžete za originalitu, samostatnost a šikovnost získat. V naší generaci již není samozřejmostí umět šít či přešívat. Staňte se vzorem!

Věřím, že to má pro Vás daleko větší hodnotu, než 87 Kč . Původní cena byla zamýšlena na 390 Kč, ale po úvahách jsem se rozhodla pro dostupnost

Výměnou za víc než férovou cenu Vás poprosím o nešíření knihy nelegálně, ale o doporučení lidem okolo Vás, budete-li s obsahem spokojeni. 

Možná si říkáte, že tyto informace najdete i jinde na internetu a zdarma. Ano, možná, že najdete, ale ne detailně rozpracované, vyzkoušené a všechny pohromadě.

 Ušetříte tak hodiny brouzdání po internetu, domýšlení postupů a zkoušek úprav

Tyto hodiny si nechejte na něco, co je pro Vás užitečné a zábavné, protože každý by měl dělat především to, co jej naplňuje

Rozhodně Vám mohu zaručit, že Váš čas strávený hledáním produktů bude dražší než 87 Kč!

Reference

E-book je skvělým zdrojem nápadů pro začínající švadlenky. Návody na recyklaci oblečení jsou srozumitelné i pro takové dřevo, jako jsem já 🙂 navíc je super, že to je ekologické. Už vím, jak využít zbývající kousky látek efektivně nebo jak si upravit oblíbené oblečky.
Petra Vorlíčková
www.vzdelavanizapad.cz
V e-booku je popsáno 5 úprav, ale ve skutečnosti je možností mnohem víc. Jednak jsou u jednotlivých úprav varianty, ale hlavně záleží na konkrétním materiálu a typu látky, co máte k dispozici. Každá látka bude dávat jiný výsledek, a tak je možností odpravdu nepočítaně. Návody jsou doprovázeny bohatou fotodokumentací a podrobným popisem. Nejvíc mě ale nadchla myšlenka, že člověk využije co má doma, prodlouží živostnost svému děravému, nebo prošoupanému oblečení a vdechne novou tvář kouskům, které už leží ve skříníi nějakou dobu ladem. Můžu tak ušetřit peníze za nové oblečení, osvěžit svůj šatník a předejít vzniku zbytečných textilních odpadů. Vzhledem k tomu, že vím, že textilní průmysl je velkým zněčišťovatelem životního prostředí, tak považuji takové návody za neuvěřitelně prospěšné. Čím víc lidí se přestane bát upravovat si doma oblečení, tím lépe. Upravované oblečení totiž už dávno není znouzecnost, ale hledí se na něj jiným a očima - dodává punc originality, jedná se o oblečení šité na míru a hlavně o majiteli ukazuje, že žije udržitelným způsobem života. Nemohu se dočkat až nějaký návod z e-booku vyzkouším.
Anna Píšková
wastemanka.cz
Nápad na recyklaci oblečení je mi velice sympatický. Také přešívám svého oblečení pro dcery. Nechybí zde důležité informace o druhu šicích strojů, materiálech a dalším nezbytném vybavení každé švadlenky. Pro začínající švadenky nebo lidičky, kteří mají rádi pomalou módu, je e-book ideální.
Štanglerová Andrea
www.atelier-andrea.cz

Stále nejste rozhodnutí? 

 
Připravila jsem pro Vás ukázku prvních 15ti stránek eBooku.
Můžete si tak prohlédnout způsob, jakým je eBook psaný a také obsah knihy. 

Stáhnout si jej můžete zde

Objednejte si eBook 5x jak upravit kalhoty teď!

Pokud Vám ve skříních leží nepotřebné oblečení a máte doma šicí stroj, není na co čekat. 

Objednejte si eBook hned, než Vás motivace ke změně přejde.